Penis Pompası Kullanımı

Penis pompasının kullanımı öncesi mutlaka ürününüzün otomatik mi (elektrikli) yoksa mekanik mi olduğunu netleştiriniz. Çünkü her iki çeşidin kullanımı farklılıklar göstermektedir. Bu ürün iki farklı şekilde piyasada satışa sunulmaktadır.

Mekanik Penis Pompası Kullanımı

Mekanik penis pompasının kullanılmasında, öncelikle pompanın penise yerleştirilmesi gerekmektedir. Ancak bunun öncesinde penisin tamamen temiz olması son derece önemlidir. Öte yandan vakum pompasının da tüm temizliğinin yapılmış olduğundan emin olunması gerekmektedir. Temizlik bu seanslarda çok önemlidir. Çünkü penis pompasının içeriğinde yer alan basıncın düşürülmesiyle kanın penis arasındaki dokulara getirilmesi gerekmektedir. Vakum pompası sıkılarak penise kan enjeksiyonu yapılacak ve penisin sertleştiği görülecektir. Tamamen doğal sertlik elde edildiği zaman vakumlamaya son verilebilir. Bu uygulama her gün 5 dakika olacak şekilde sürekli tekrar edilmelidir. Yaklaşık 4 ay boyunca gerçekeştireceğiniz bu seanslar süresince bir kenara başlangıç ve bitiş değerlerinizi not alıp sitemize yorum yapmayı unutmayın! Mekanik penis pompası, erkeklerde tüm cinsel fonksiyon bozukluklarına karşı kullanıldığı için günümüzde çok daha önemli bir yer edinmeye başlamıştır.

Otomatik Pompa Kullanımı (Elektrikli Pompa Kullanımı)

Otomatik yani elektrikli penis pompasının kullanımında yine mekanikte olduğu gibi hem penisin hem de kullanacağınız kaliteli Green Penis Büyütücü ürününüzün temizliğine dikkat etmelisiniz. Otomatik yada elektrikli penis pompalarının mekanik penis pompalarından tek farkı otomatik olarak penisinizi vakumlamasıdır. Bu vakumlama işlemini kendisi yaptığı için hem farklı bir haz ve zevk vermektedir hem de kullanıcılara kolaylıklar sağlamaktadır. Tercih tamamen son kullanıcı adayımızın olmasının yanında genelde çoğu müşterimiz mekanik penis pompasını temizliğinin daha kolay olması sebebiyle tercih etmektedir.

Penis pompanızı kullanmaya başlamadan önce cihazının pillerini kontrol ediniz. Cihazınız adaptör ile çalışıyorsa bu adımı geçebilirsiniz. Pillerin kontrolü çok önemli çünkü cihaz vakumlama için ciddi bir enerjiye ihtiyaç duymaktadır. Eğer pillerinizin kalitesi düşük veya enerji seviyesi yetersiz ise öncelikle bu sorununuzu çözmelisiniz. Eğer enerjiyle ilgili bir probleminiz yok ise penisinizi yavaşça vakum pompasının içerisine geçiriniz (yanında gönderilen penis tutucu lastiği penisinize geçirmeyi unutmayın). Ardından kendinizi hazır hissettiğinizde penisinizi vakumlayarak kan pompalamaya başlayın. Yeteri kadar (artık çekemeyecek kadar vakumlamanız gerekir, başlarda zorlanacaksınız ama yavaş yavaş vakumun seviyesini artırın ki kan pompalanması tüm dokulara ulaşsın) vakumlamaya ulaştıktan sonra yani penisinize kan tam anlamıyla pompalanmaya başladığında herhangi bir saat veya kronometre ile 5 dakika süre tutun. Bunu 4 ay boyu her gün tekrarlayın.

Green Penis Büyütücü Planlı Çalışma Gerektirir
Green Penis Büyütücü Planlı Çalışma Gerektirir

Çalışmalar yaparken her gün gelişmeleri analitik olarak izlemek için penis boylarınızı bir kenara not etmeyi unutmayın! Sizden 4 ay sonraki uzama rakamlarınızı yorumlar bölümünde bekliyor olacağız!

Aşağıdaki Amerikan Cinsel Sağlık Örgütü tarafından yayınlanan kullanım grafiğine bakmayı unutmayın!

Green Penis Büyütücü Amerikan Cinsel Sağlık Örgütü
Green Penis Büyütücü Amerikan Cinsel Sağlık Örgütü

4 Comments

Add a Comment
  1. Selam, başkan ben Tezer WhatsApp’tan yazmıştım dün akşam. Yanında gönderdiğiniz jel bitmek üzere. Penis pompasını jel olmadan kullanırsak bir sıkıntı olur mu? Birde nasıl tedarik edebiliriz tekrar bu jeli.

    1. Tezer Bey, arkadaşlarımız WhatsApp’tan sorunuzu yanıtladılar. Jel zaruri bir ihtiyaç değildir. Genelde başlangıçta kolaylık sağlaması adına penis pompasının yanında hediye olarak gönderdiğimiz bir ürün jel! Kullanmak isteyenler kendi istekleriyle kullanıyorlar. Ama kullanmaya da bilirsiniz. Tamamen sizin tercihinize kalmış. Jeli tekrar bizden tedarik edebilirsiniz 29,00 ₺’ye.

  2. Merhabalar,
    Ben Antalya’dan Mert. Sizden 2 gün önce siparişle mekanik penis pompası almıştım. Yanında kayganlaştırıcı jel hediyesi göndermişsiniz. Bu hediyeyi nasıl kullanacağız? Makineye zarar verir mi kullanırsak bunu?

    1. Mert Bey, ürünü güle güle kullanmanızı dileriz. Yanında gelen jeli dilerseniz hobisel olarak, dilerseniz seanslarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Seansa başlamadan önce kayganlaştırıcıyı penisinize yayarak kullanabilirsiniz. Makinelerimiz Made in U.S.A. sertifikalıdır. Amerikan ürünü olan pompalarımız hiçbir şekilde sıvı veya jel temasıyla bozulmaz veya zarar görmez.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir